Wesela

DZIEŃ ŚLUBU JEST JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH DNI W ŻYCIU KAŻDEGO Z NAS

iStock_000003557951Ślub i wesele to, jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, który zasługuje na wspaniałą oprawę tego wydarzenia. Potrafimy sprawić, aby ta uroczystość na długo pozostała w pamięci Pary Młodej, jak również gości weselnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde organizowane przez nas przyjecie weselne pozostało wyjątkowe i niepowtarzalne. Oferujemy Państwu wyśmienite dania, dobór doskonałych win, profesjonalną obsługę kelnerską, jak również wyjątkowo ciepłą atmosferę panującą w zaciszu naszej restauracji.

Cały zespół restauracji Valentino ze szczególna dbałością o najdrobniejsze detale, zorganizuje dla Państwa tradycyjne, klasyczne i bardzo eleganckie przyjecie weselne, jak również uroczysty obiad po zaślubinach w naszej sali przygotowanej dla stu osób.

 

iStock_000013033219Large

Dodatkowo udostępnimy Państwu nasz pełen zieleni i kwiatów ogród, gdzie niejedna Para Młoda zorganizowała niezapomnianą sesję zdjęciową.

Prezentem ślubnym od naszej restauracji będzie zaproszenie podarunkowe- voucher, dotyczący zorganizowania romantycznej kolacji przy świecach w pierwszą rocznicę ślubu Pary Młodej.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PRZYKŁADOWYMI OFERTAMI:

JESIEŃ-ZIMA-WIOSNA PROMOCJA WESELA JUŻ ZA 145,00 OD OSOBY

Oferta specjalna na organizację Przyjęcia Weselnego

Oferta na organizację Wesela I – 160zł/osoba

Oferta na organizację Wesela II – 195zł/osoba

Oferta na organizację Wesela III – 230zł/osoba