O restauracji

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego miejsca, jakim jest st. Valentino chleb i wino, w którym ciepłe wnętrze naszej restauracji współgra z wykwintnym smakiem dobrego wina i chleba tradycyjnej kuchni polskiej i włoskiej, serwując naszym Gościom niepowtarzalną atmosferę południowego słońca i polskiej gościnności. Restauracja Valentino to idealne miejsce by zatrzymać się na chwilę, odetchnąć, spotkać się z najbliższymi i przyjaciółmi. Stres i zgiełk zostają za drzwiami naszej restauracji, tu czas płynie inaczej – króluje harmonia, spokój i smak.

Naszą ofertę kulinarną wyróżniają wyśmienite dania, , finezyjne przysmaki i wyszukane rarytasy, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Szef kuchni serwuje potrawy, które kuszą smakiem i zniewalają podniebienia smakoszy oraz poszukiwaczy kulinarnych wrażeń.

Oferujemy potrawy powstałe z wzajemnych wpływów kulturowych i inspiracji kulinarnych ludzi, którzy tworzą z szacunkiem do tradycji, ale z pasją poszukują nowych wyzwań.

To ulubione miejsce ludzi sztuki, nauki i biznesu, do którego z całą pewnością możecie Państwo zaprosić swoich kontrahentów i partnerów biznesowych w celu wywarcia na nich dobrego wrażenia, a tym samym zwiększenia efektu i rezultatu spotkania.